Bądź w kontakcie ze swoim Aniołem Stróżem!

Przygoda z Aniołem Stróżem rozpoczyna się już w momencie poczęcia. Anioł jest specjalnym duchowym opiekunem, ofiarowanym mi przez Pana Boga. Jest unikalny, wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny.

Anioł pomaga wejść w dojrzałe, dorosłe życie. To on może pomóc mi w wyborze drogi życiowej. Jeśli chcę naprawdę poznać wolę Bożą, to nie ma w tym lepszego pomocnika i przyjaciela jak właśnie Anioł Stróż, któremu bardzo zależy na moim szczęściu.

Bóg ma na mnie pewien plan. Jest on zapisany głęboko w moich pragnieniach, a żeby go odkryć, potrzebuję poznać samą siebie. Mój anioł może mi w tym pomóc! Idąc za jego głosem, za jego natchnieniami, mogę odnaleźć swoją drogę, czyli to miejsce, w którym naprawdę będę szczęśliwa, w którym możliwie najbardziej będę mogła spełniać siebie, czyli misję, którą mi Pan Bóg przeznaczył do spełnienia.

Wybierając między jednym dobrem a drugim, anioł może pomóc mi się w tym odnaleźć, ponieważ on zna mnie bardzo dobrze. Anioł nie spełnia innej woli, niż woli Pana Boga, więc mogę być pewna, że jeśli będę szła za jego głosem, to dojdę do celu.

Przez całe życie towarzyszy mi Anioł Stróż jako opiekun duszy i ciała. Jest wiele możliwości i sposobów na to, by z nim współpracować. Z nim można się zaprzyjaźnić. Anioł nie jest energią, wytworem wyobraźni czy dobrym życzeniem. Anioł jest osobą, dzięki temu mogę wejść z nim w relację i z nim jako z przyjacielem przejść przez życie. I także on doprowadza mnie do końca tego życia.

Bądź w kontakcie ze swoim Aniołem Stróżem!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o aniołach, zobacz serię „Spotkanie z Aniołami”…

… i „A jak „Aniołowie”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *